Jste zde: Úvod >> Sportovní klub Městské policie Ostrava

Sportovní klub Městské policie Ostrava

V roce 2009 začal při Městské policii Ostrava působit Sportovní klub Městské policie Ostrava.

Sportovní klub Městské policie Ostrava (dále jen SK MPO) byl založen na ustavující valné hromadě dne 20. 11. 2008 a dne 22. 12. 2008 byl zaregistrován u Ministerstva vnitra pod IČ 26574110 jako občanské sdružení.

Jedním z hlavních cílů našeho sportovního klubu je poskytování a zajišťování volnočasových aktivit se sportovní tématikou strážníkům a zaměstnancům městské policie Ostrava. Mnoha sportovních aktivit se také účastní i rodinní příslušníci našich zaměstnanců, příp. další sportovní nadšenci.

V našem sdružení mají rovněž svou nezastupitelnou roli sportovní oddíly, které poskytují našim členům pravidelné tréninky ve vybraných sportovních odvětvích. Většina se jich účastní hlavně v rámci aktivního trávení volného času, zdokonalení své fyzické zdatnosti a psychické odolnosti. V našich řadách je ale i několik výborných jednotlivců, kteří jsou úspěšní ve svém sportovním odvětví nejen na republikové úrovni, ale zejména naši karatisté jsou úspěšní i na poli mezinárodním.

SK MPO sdružoval v roce 2015 celkem 100 členů a působí v něm 6 oddílů. Jedná se o oddíly Karate, Jiu Jitsu, Aikido, kopané, florbalu a střelecký oddíl.

Za dobu své krátké existence se potvrdilo, že zřízení sportovního klubu bylo správným krokem směřujícím k smysluplnému organizování a řízení volnočasových aktivit strážníků Městské policie Ostrava jakož i její důstojné reprezentaci na sportovním poli.

Zobraz fotogalerii  
Autor: Liana Pospíšilová   (18.02.2016)

Sdílet na Facebook


Městská policie OSTRAVA, Nemocniční 11/3328
Všechna práva vyhrazena - použití obsahu nebo jeho částí je možné pouze s písemným souhlasem Městské policie Ostrava.
© 2009 - 2013 MPO
Šachovnice
[Přihlásit]